Një mujori i vajzës së Granitit dhe Leonitës festohet kështu (FOTO)

By

Një muaj më parë, Leonita dhe Granit Xhaka u bënë prindër për herë të parë.

Si fryt i dashurisë shumëvjeçare, në jetë erdhi vajza e çiftit, Ayana.

E tek në një-mujorin e saj, çifti i famshëm kanë zgjedhur që të publikojnë për ndjekësit një foto të përbashkët ku shfaqen të re.

Imazhi i postuar në Instagram në kohë fare të shkurtër ka arritur të grumbullojë një numër të madh të pëlqimeve nga ndjekësit e Granitit dhe Leonitës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm