Një mbas një: U nda nga Selena Gomez, e tani njihuni me të dashurën e re të Bieber

By

U bashkuan pas ca vitesh ndarje, për tu ndarë sërish vetëm pak muaj më pas.

Këngëtarja e famshme Selena Gomez dhe këngëtari Justin Bieber, përsëri i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë, për të vazhduar të ndara në rrugë.

Dhe Selena shpejt është zëvendësuar nga Justin, i cili po përflitet të jetë duke dalë në takime romantike me një modele të quajtur Baskin Champion.

Dyshja janë parë duke kaluar bashkë pasditen e së hënës në Los Angeles, e janë parë duke blerë ëmbëlsira të llojit macaroons. /Prive.al

Tremendous pins: The 22-year-old model showed off her leggy frame in a thigh-grazing black mini dress and furry orange and black jacket 

Cute: The Baby performer and Champion were most recently seen snuggling up together at a Craig David gig at The Roxy

Artikuj të ngjashëm