Një lajm shumë i madh nga familja e Afrim Muqiqit!

By

Këngëtari Afrim Muqiqi sonte në Prive shpalosi planet dhe risitë në karrierë në një intervistë me gazetaren Maki Bajrami.

Ai tregoi mes tjerash për pushimin e tij në Ulqin dhe plot thashetheme që qarkulluan në portale.

U tha se ai do bëhet gjysh vetëm një vit pasi u bë baba dhe gjëra të tjera të këtij lloji për të cilat për herë të parë ai foli në Prive.

Në intervistë, Afrimi mes tjerash zbuloi edhe një lajm të madh për djalin e tij të dytë që përbën sukses të paparë.

Detajet i gjeni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm