Një këngë që do ju bëjë të vallëzoni, Dani dhe Greta Koçi lansojnë duetin

By

Pasi publikoi këngën e fundit me Luana Vjollcën, këngëtari nga Peja, Ramadan Krasniqi, nuk po i ndalë duetet me vajzat e bukura shqiptare

Sot është lansuar dueti i parë në mes këngëtares Greta Koçi dhe Ramadan Krasniqit.

Kënga quhet “Jeta ime”, e është një këngë që përçon lumturi e me ritme ballkanike, që të bëjnë të vallëzosh.

Një këngë tipike për disponim të verës, “Jeta ime” është me tekstin e Eni Koçit, motrës së Gretës. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm