Një këngë me rejën? – Shyhretja dhe Learta paraqiten në veshje kombëtare… (FOTO)

By

Me sa duket një këngë e re nga Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta Jakupi, po vjen.

Kështu të paktën lë të kuptohet një video të cilën e ka postuar vajza e këngëtares, Njomza, pasi u përkujdes për dukjen e tyre.

“Diçka e re po vjen”, ka shkruar ajo mbi video.

Nuk ka akoma detaje nëse do të jetë një bashkëpunim apo thjesht Learta do të jetë pjesë e një klipi të saj.

Megjithatë, Shyhretja nuk e ka mohuar asnjëherë një duet me rejën pasi që edhe ajo ka zë të veçantë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm