Një jetë me Manjola Nallbanin – gjëra që nuk i keni ditur (VIDEO)

By

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Manjola Nallbani, iu rikthye intervistave pas një kohe të gjatë.

Në një të tillë për Prive, ajo tregoi shumë gjëra për jetën e saj si personale ashtu edhe private.

Përveç karrierës për të cilën foli gjatë, ajo përmendi edhe dy vajzat e saj dhe foli pak më shumë për familjen.

Ndiqeni rrëfimin e saj interesant në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm