Një imazh që të kthen në kohë: Bufi e Astrit Kabashi disa vjet më parë

By

Aktorët e famshëm kosovarë, Fatmis Spahiu e Astrit Kabashi, janë miq që prej kohësh.

Këtë e dëshmon edhe evokimi nëpër kujtime, nga ku ka dalë një fotografi e tyre e vjetër.

Me disa kilogramë e thinja më pak, dy aktorët paraqiten të rinj dhe më të freskët.

Fotografinë e ka publikuar Astriti në profilin e tij në Instagram, përderisa dallimet vërehen dukshëm në pamjen e tyre nga tash me atëherë. /Prive.al

Me seperatistin!

A post shared by astrit kabashi (@astritkabashi) on

Artikuj të ngjashëm