Një imazh me bebe i Bleona Qeretit: Sa po i shkuaka të jetë nënë

By

Instagrami i saj, përkatësisht Instastory është mbushur me një varg imazhesh të cilat këngëtarja Bleona Qereti i ka realizuar ndër vite.

Me dhjetëra fotografi profesionale, e nxjerrin bukurinë e këngëtares në pah, e po ashtu edhe sensualitetin e saj.

Madje në njërin nga këta imazhe, këngëtarja e veshur me një palë të brendshme seksi, mbanë në duar edhe një foshnje, dhe ka hijen e një super-mamaje.

Kjo është një fotografi e Bleonës e pa publikuar më herët deri kur ajo vendosi ta ndajë me publikun në Instagram.

Nga pamja e Bleonës shihet që kjo fotografi ka kohë që është realizuar, ndërsa ajo shkëlqen e tëra në këtë set, e përpos vogëlushit në dorë, mbanë edhe një shishe qumështi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm