Një humbje e madhe për Baby G

By

Jeta shpeshherë tregohet e padrejtë dhe në momente të papritura, befas nga ne merr persona shumë të afërt që lënë boshllëk të pazevëndësueshëm.

Në një situatë të tillë ka hasur sot edhe këngëtarja Baby G e cila është përballur me humbjen e gjyshes.

‘Më thyhet zemra tani kur ka ardhur koha ta shkruaj këtë. U prefsh në paqe nani. Lotët s’po ndalen së rrjedhuri nga sytë e mi’ – ka shkruar mes tjerash në vargjet emocionuese Gordana të shoqëruara me foton ku shtrëngon dorën e gjyshes.

Ndryshe, ky zhvillim tronditës në jetën e këngëtares vie tashmë kur ajo po shijon suksesin e madh në muzikë me ‘Monster’ të cilin e solli me Getinjon si pjesë e On Records. /PRIVE.AL

 

Artikuj të ngjashëm