Një grua kurioze! Ledina Çelo shkon fshehurazi në zyrën e bashkëshortit

By

Ledina Celo, këngëtarja e njohur shqiptare jeton prej vitesh në Gjermani me bashkëshortin e saj dhe dy fëmijët.

Ndërsa ka treguar, se atje bashkë me burrin, Naim Kabashin, kanë një biznes të cilin e drejtojnë të dy,

Dhe një ditë prej ditësh, Ledina vajti te zyra e burrit dhe e përgjoi nga pas, derisa ai po e dëgjonte këngën e saj të preferuar.

Këngëtarja këtë e ka publikuar edhe në Instagram, megjithatë nuk mund ta kuptojmë dot se cila qenka kënga e preferuar e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm