Një gjyshe si Shyhrete Behluli

By

Nëse nuk e keni ditur, këngëtarja e famshme e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, ka dy mbesa e dy nipër.

Ajo është 57 vjeçare, nënë e pesë fëmijëve ndërsa vajza e saj e madhe Njomza dhe djali i saj i madh Kushtrimi, e kanë gëzuar duke i dhënë epitetin gjyshe.

Megjithatë, këngëtarja nuk është aspak një gjyshe tradicionale!

Meqenëse është në skenë që shumë vjet, ajo është kujdesur maksimalisht për dukjen e saj duke mbajtur peshën stabile dhe duke bërë trajtime estetike.

View this post on Instagram

Me gëzimin e shtëpisë 💙

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Madje gjyshja Shyhrete, ndjek trendet e modës dhe atë jo rrallë e shohim të veshur në Gucci e Louis Vuitton.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi me nipin e saj më të ri Binin dhe po duket tejet bukur.

View this post on Instagram

Me nipin tim me t vogel Binin💙

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Artikuj të ngjashëm