Një gjë që s’e kemi ditur: Vildane Zeneli jeton me një “çrregullim” tejet të çuditshëm (VIDEO)

By

Si njëra ndër modelet më të famshme shqiptare, emri i saj është i njohur edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku nisi karrierën si modele.

Vildane Zeneli, vajza nga Prishtina që mori famë me pozat e saj për plot kompani të njohura amerikane, ka rrëfyer për emisionin Prive, 10-të gjërat që s’i kemi ditur për të.

Në mesin e të tjerave, një që të bën shumë përshtypje, është fakti se Vildanja jeton me një çrregullim tejet interesant.

Modelja e famshme ka treguar se vuan nga një “OCD – apo në anglisht Compulsive Obsessive Disorder”, që nuk e kemi hasur më parë.

Ajo ka thënë se blen 2 gjëra të njëjta gjithmonë, sepse ka frikë se mos i prishet njëra dhe kështu e ka tjetrën.

Ndiqeni të plotë këtë intervistë:

Artikuj të ngjashëm