Një gjë aspak e mirë i ndodh Majkit!

By

Majki, një prej emrave më të suksesshëm të kohëve të fundit në diskografinë shqiptare është përballur me një zhvillim jo fort të mirë gjatë ditës së sotme.

Reperit i është hakuar llogaria me qindra mijëra ndjekës në Instagram e cila aktualisht nuk është nën zotërimin e tij.

Këtë, reperi dhe këngëtari e ka treguar në Snapchat ku mes tjerash ka zbuluar se pritet që rikthimi i llogarisë të bëhet shumë shpejt.

Aktualisht, nën emrin ‘majkaveli’, në Instagram figuron një llogari private me rreth 13 ndjekës dhe vetëm një postim. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm