Një familje po bëhet me shtëpi dhe donator është Don Xhoni

By

Don Xhoni është bërë donator për ndërtimin e një shtëpie për një familje në nevojë.

Kjo u bë e ditur nga humanisti Halil Kastrati dhe më pas edhe nga vet reperi.

Don Xhoni u shpreh i lumtur që në moshë të re pati mundësinë ta gëzojë dikë.

Ai tutje tha se publikimi i lajmit nuk u bë për marketing.

Shihni më poshtë postimin./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm