Një e dielë si e Butrintit (FOTO)

By

Ka qenë goxha i angazhuar së fundmi me projekte muzikore e koncerte por Butrint Imeri në të dielat duket që s’bën kompromis.

Ai këtë ditë ja ka kushtuar sot vetes dhe atë, në mënyrën më të mirë të mundshme.

Nga bjeshkët me borë, këngëtari i njohur është lajmëruar tek ndjekësit në rrjete sociale duke treguar se po e shijon shumë këtë moment.

‘Ditë pushimi, loçkë’ – shprehet këngëtari në foton e ndarë me ndjekësit.

Kujtojmë se së fundmi, Butrinti u përfol për një lidhje me prezantuesen Kiara Tito, gjë të cilën e mohoi në media. /Prive.al

ditë pushimi, loçkë ☀️

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Artikuj të ngjashëm