Një ditë para dasmës lajmërohet Marina: Kjo është gjendja e saj

By

Ditët e fundit pa dyshim se duhet të kenë qenë shumë intenzive për bukuroshen Marina Vjollca.

Prezantuesja që nesër i jep fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me Getoar Selimin kohën më të madhe e ka kaluar duke u marrë me detajet e fundit të eventit duke preferuar që mos t’i lë gjithçka vetëm stafit në dorë.

Marina madje mungoi edhe në 20 vjetorin e Opinion, festë që duhej të ketë qenë e para për të si pjesë e familjes së madhe të televizionit Klan.

E duket se tashmë kur numërimi prapa ka nisur dhe kanë mbetur më pak se 48 orë nga dasma, Marina është e dërmuar nga lodhja.

Këtë e ka bërë të ditur përmes ilustrimit me një foto të një mace.

‘Fiks. Mund të ma bëje edhe mua tag’ – i ka komentuar mes tjerash Luana e cila është krahu i djathtë i ‘gjysmës së saj’ edhe në këto ditë përpara momentit të madh. /Prive.al/

Mirmengjesi

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Artikuj të ngjashëm