Një dhomë romantike me trëndafilë për Adelina Tahirin!

By

Këngëtarja Adelina Tahiri para pak minutash ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shihet në një dhomë hoteli.

Sfondi i krevatit të dekoruar me petale trëndafili ngjalli dyshimet se mos një person tjetër është përkujdesur për këtë surprizë romantike.

Megjithatë nëse mendoheni që një mashkull e ka dekoruar shtratin në këtë mënyrë, gaboheni. Është thjeshtë kujdesi i stafit të hotelit që ka bërë të lind një keqkuptim i tillë.

Adelina me gjasë vazhdon të jetë beqare dhe shijon jetën e saj si e tillë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm