Një dasmë e madhe VIP në sfond, ky cift i famshëm shqiptar martohet vitin tjetër

By

Të fejuar prej një viti e gjysmë, ata të dy po planifikojnë edhe martesën.

Dyshja e famshme shqiptare, Heidi Lushtaku dhe kampioni europian i boksit, Haxhi Krasniqi në Nd’rrimin e Natës kanë treguar se kur do të martohen.

“Kur pritet një dasmë nga ju të dy?”, i pyet Alaudin Hamiti…

“Është dicka që është në plan. Do jetë surprizë, besoj që shumë shpejt ka me ndodh. Vitin tjetër kësmet”, ka thënë Haxhi Krasniqi.

Artikuj të ngjashëm