Një dashuri si ajo e Justin dhe Hailey

By

Justin Bieber PO që është i dashuruar në bashkëshorten e tij.

Që kur janë bërë bashkë, këngëtari nuk ka ndaluar së postuari fotografi dhe vargje kushtuar dashurisë së tij, modeles Hailey Bieber, në rrjetet e tij sociale, duke treguar se sa shume e do dhe se pa të do të ishte i humbur.

Ndërkaq tani është përkujdesur që ndjekësve të tij në Instagram t’u tregojë se i ka nisur pushimet, duk e postuar një fotografi i përqafuar me Hailey, por duke mos e treguar vendin.

Artikuj të ngjashëm