Një çift si Xhensila dhe Besi!

By

Lidhjet mes personave të famshëm, përtej pompozitetit që krijojnë për një kohë të caktuar, rëndom nuk i rezistojnë kohës pothuajse asnjëherë.

Një jetë që duket si në përalla është thjesht një fasadë e një të vërtete jo fort të këndshme që fshihet pas.

Por kjo nuk mund të thuhet në asnjë moment për Xhensila Myrtezajn dhe Bes Kallakun. Me secilën ditë që kalon, çifti vetëm po e rrit dashurinë për njëri-tjetrin.

Një moment mjaft romantik dyshja e kanë ndarë si video para pak çastesh në rrjete sociale.

Nën tingujt romantikë të muzikës italiane, Besi shihet teksa nuk ngohet së puthuri të dashurën e tij e cila ndihet e bekuar për siç shprehet ‘dashurinë e tyre të mrekullueshme’.

Bes dhe Xhensila, ju pafshim kështu gjithmonë! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm