Një çift si “Çenari” dhe Almeda (VIDEO)

By

Aktorja dhe modelja shqiptare Almeda Abazi me sigurisht që është në dijeni për atë së shumë vajza ëndërrojnë vendin e saj, jo vetëm për suksesin si aktore dhe modele por më së shumëti për partnerin e saj Tolgahan Sayisman i njohur si Çenar.

Çifti kanë një lidhje të mrekullueshme, këtë e dëshmon edhe fakti i publikimit të shumë imazheve dhe videove në rrjetet sociale teksa reflektojnë shumë dashuri.

Një e tillë është kjo të cilën e ka rishpërndarë Almeda gjatë një udhëtimi në Los Angelos derisa çifti po argëtohen me muzikë greke./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm