Një bashkëshort kaq i mrekullueshëm si Lyrical Son!

By

Të shtunën që shkoi, Lyrical Son erdhi për të dytën herë në intervistën më të shkurtër të Prive, “60 sekonda”.

Në kaq pak sekonda, Lyrical Son arriti të dëshmojë veten përsëri si një bashkëshort tejet i dashuruar dhe i përkushtuar.

Ai flet për xhelozinë e gruas së tij Gresës dhe më pas trego se sa shumë e shijon jetën bashkëshorte – dhe të gjithë mund të mësojnë një ose dy gjëra nga artisti.

Ndiqni të plotë intervistën e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm