Një baladë nga Shkurta

By

Gjatë verës ishte tejet aktive në ahengje familjare dhe mbrëmje muzikore.

Shkurte Gashi vazhdoi agjendën në Europë madje duke kaluar pesë shtete brenda 24 orëve vetëm që të jetë pranë fansave të saj.

Prive merr vesh se së shpejti do të lançohet balada e saj e re do të publikohet së shpejti. Ajo ka tekst dhe kompozim në të cilin ka dorë edhe vetë këngëtarja.

Ndryshe, së shpejti pritet edhe balada me Florin që padyshim mendohet të jetë një super hit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm