Një anëtar i ri në familje, Blero bëhet xhaxha dhe prezanton nipin

By

Këngëtari Blero Muharremi, tani ka arsye të forta për të qenë i gëzuar dhe i lumtur.

Familjes së tij iu shtua edhe një anëtar i ri dhe ai u bë xhaxha. Blero që e di më së miri ndjenjën e të qenit prind, e ka shprehur këtë gëzim në profilin e tij në Instagram duke uruar të vëllain për lindjen e djalit.

Blero ka publikuar një fotografi të bebes me një mesazh ku i uron Diorit të vogël jetë të gjatë dhe lumturi. /Prive.al

☺️❤️

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

Artikuj të ngjashëm