Nita Latifi publikon këngën e re (VIDEO)

By

Nita Latifi ka publikuar projektin e saj të ri.

Kënga quhet “Majem” dhe është punuar nga BO Beats, Florent Boshnjaku dhe vet ajo në tekst.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm