Nisin xhirimet për bombën e Ledrit dhe Erës (Foto)

By

Edhe pse akoma nuk është konfirmuar nga këngëtarët, tashmë është bërë e ditur se Ledri Vula dhe Era Istrefi janë bërë bashkë për projektin e ri.

Kjo këngë tashmë është finalizuar dhe kanë filluar xhirimet e klipit me një staf prej 25 vetash.

Artistët kanë zgjedhur Jalën, si lokacion për xhirimit e spotit që mban emrin ‘Shumë pis’,

Ky është bashkëpunimi i parë i Erës në tregun tonë muzikor e Prive.al sjell disa fotografi nga sheshxhirimi i klipit./Prive.al

LEDRI ERA 2 LEDRI ERA

Artikuj të ngjashëm