Nisin xhirimet e këngës së Kidës dhe Ermalit

By

Pak javë pasi u zyrtarizua dueti mes Kidës dhe Ermal Fejzullahut kanë nisur punët për xhirimin e klipit të këtij projekti.

Në rrjetin social Instagram, menaxheri i Kidës ka ndarë një foto nga shesh xhirimi ku shihet dyshja dhe pjesëtarë të produksionit që do e xhirojë videoklipin e kësaj kënge.

XL Films është sërish produksioni i zgjedhur nga Kida teksa natyrisht që inçizimi i këngës është bërë tek Zzap&Chriss.

Super hiti po vjen! /Prive.al/

Screenshot_2016-02-18-20-26-44

Artikuj të ngjashëm