Nisin xhirimet e ‘Bisha me dy koka’!

By

Ka kohë që është paralajmëruar projekti i ‘Bisha me dy koka’ nga Getoar Selimi dhe Skivi. Versioni audio ka kohë që ka përfunduar në studion Diez teksa tashmë ka filluar puna për xhirimin e klipit.

Para pak dite, anëtarët e labelit Babastars janë takuar me XL Films në një darkë për të definuar edhe skenat e lokacionet e spotit.

Po, ashtu bazuar në disa fotografi të Skivit në InstaStory janë bërë edhe përgatitjet tjera për të finalizuar edhe anën vizuale këtë javë.

Prive ka raportuar para ca jave, që lançimi i këtij dueti do të bëhet këtë muaj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm