Nesër një këngë e ndjerë nga Blero!

By

Një tjetër prurje është finalizuar nga Blero.

Këngëtari njoftoi adhuruesit e muzikës së tij se kënga e re do të publikohet nesër në ora 17:00, dhe nga imazhet e para duket se do të jetë një projekt goxha i ndjerë.

Kënga është punuar nga Blero dhe skuadra e tij e teksa klipi nga Imagine./Prive.a

 

Artikuj të ngjashëm