Kjo është kënga e rradhës nga albumi i Stresit!

By

Tashmë bërë publik lajmi për bashkëpunimin mes Stresit dhe Getinjos.

Por, mesa duket lansimi i saj nuk do të vonoj shumë.

Stresi ka bërë të ditur se ky do të jetë projekti i rradhës nga ai.

Mesa duket nuk do presim shumë, e do mund të nis numërimi prapa për publikimin e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm