Nis numërimi prapa për duetin e Morenës!

By

Morena Taraku para pak dite paralajmëroi këngën e saj më të re.

Ky projekt mban emrin “Money” dhe do të vij në bashkëpunim.

Emrin e artistit me të cilin ka bashkuar forcat po e mban për momentin të fshehur, por po flitet se Fero do të jetë pjesë e këtij projekti.

Një datë e saktë e publikimit nuk është bërë e ditur por do të lansohet gjatë janarit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm