Nis numërimi prapa! Baby G me projekt të ri më shpejt nga ç’mendoni

By

U bë gati një vit nga projekti i fundit i Baby G.

Por, këngëtarja ndonëse nuk ka bërë shumë zhurmë publikisht, nuk do të thotë që nuk ka punuar.

View this post on Instagram

A post shared by BabyG (@babygee)

Në prapaskenë, ajo ka bërë gati një varg projektesh të reja muzikore të cilat do të shohin shumë shpejt dritën e publikimit.

Një prej tyre, jo më larg se këtë fundjavë.

Burime të Prive.al kanë kuptuar se të Dielën, Baby G do të publikojë këngën e re.

Projekti do të jetë solo dhe do të shënojë rikthimin e shumëpritur në muzikë, nga e cila duket se tani e tutje, Baby G nuk e ka ndërmend të ndahet me shkëputje të gjata, siç ka bërë këto kohë.

Neve na mbetet të presim. Gjithë sy e veshë për këngën e re! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm