Ngjarjet që kanë bërë bujë në vitin 2018 (VIDEO)

By

Jemi shumë afër vitit 2019 dhe për këtë arsye PRIVE ju sjell një kronikë të përmbledhur me ngjarjet që kanë bërë bujë gjatë vitit 2018.

Elvana, Stresi, Tayna, Gjiko, Xhensila dhe shumë artistë të tjerë kanë qenë në krye të mediave rozë gjatë këtij vitit, për arsye të ndryshme.

Ndiqeni videon e mëposhtme për t’ua përkujtuar edhe njëherë çfarë ndodhi me artistët tanë gjatë 12 mujave./Prive.al

Artikuj të ngjashëm