Nga stili e deri tek meshkujt: Rita Ora kopjon gjithnjë Rihanna-n?

By

E përditshmja britaneze The Sun shkroi një artikull interesant duke specifikuar shumë raste ku Rita Ora ose kopjoi ose u frymëzua nga Rihanna.

Aty ku shkon Rihanna, Rita Ora sigurohet ta ndjekë.

Rita, 29, rrallëherë ka kaluar mundësinë për të kopjuar superyllin global – nga stili i saj deri tek tingulli i saj dhe madje edhe zgjedhja e miqve. Në të kaluarën Rita Ora kishte pasur histori romantike edhe më të ish të dashurit e Rihannës, Drake dhe Chris Brown.

 Rita Ora and Drake's working relationship turned romantic after the rapper's split from Rihanna

Por tani gjërat kanë ndryshuar!

Së fundmi po flitet për një lidhje romantike të Rihannës me ish të dashurin e Rita Orës, A$AP Rocky.

Ai shkroi një diss seksualisht eksplicite për Ritën, Better Things, kur ata u ndanë në vitin 2012.

Ka pasur konflikte mes dy grave që kur Rita nënshkroi për të njëjtin produksion muzikor – Jay Z ‘s Roc Nation. Rita la të kuptohet se në një intervistë, se kompania e shihte atë si një version më të ri të Rihanna-s.

The Sun eksploroi mënyrat në të cilat Rita duket se e ka modeluar veten në Rihannën.

RITA është akuzuar në mënyrë të përsëritur se po kopjon veshjet e Rihanna-s.

Rihanna veshi një fustan të kuq Elie Saab Couture në American Music Awards në nëntor 2010.

Dy vjet më vonë ajo u raportua e zemëruar kur Rita u araqit në MTV European Music Awards në një fustan Marchesa gati identike.

 Dunga-RiRi in 2013 and identi-Rita months later

 The global star in a floral jumpsuit in 2012 and Rita that same summer RiRi shows off her undies line and Rita stars in lingerie ad The Barbadian beauty in 2014 and her Brit mini-me at MTV bash

 Rihanna on the frontpage of Lui and Ora goes topless on the mag too

 

Artikuj të ngjashëm