Nga Spanja: Mozzik bën paralajmërimin e këngës së re

By

Dhe më në fund gjithçka është gati!

Mozziku sapo bëri paralajmërimin e projektit të ri i cili do të publikohet më 27 të këtij muaji.

Projekti quhet ‘Pa Pa’ i realizuar nga producentët që realizuan ‘Madam’ dhe ‘Sonnenbrile’ të Loredanës.

‘A jemi gati tash me çmend lojën me datën 27 shihemi !
Mozzik – Pa Pa’, ka shkruar artisti në Instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm