Nga pushimet: Nora Istrefi mahnitë me format në plazh (FOTO)

By

Ka kohë që i është përkushtuar palestrës dhe ka arritur rezultate të shkëlqyera.

Nora Istrefi, edhe para edhe pas lidnjes së vajzës, ka të njëjtën pamje, në mos tash edhe më muskuloze e më fit se sa ishte dikur.

Në fillimet e karrierës së saj, ajo kishte ca kilogramë të tepërt, por që dukeshin shumë bukur në trupin e saj që ka linja natyrale tejet simetrike.

Ndërsa tani, Nora ka publikuar një fotografi nga pushimet ku në rroba banje prezanton format.

Duart me muskuj dhe një bark i sheshtë, këngëtarja është shëmbëlltyrë e disiplinës dhe një stili të shëndetshëm jete. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm