Nga pushimet në pushime, në këtë vend të botës u arratis tani Emina Çunmulaj

By

Pushimet i nisi duke u rikthyer në vendlindjen e saj në Mal të Zi si malësore që është.

Më pas, Emina Çunmulaj, modelja e famshme shqiptare, përvjetorin e saj të katërt e kaloi me bashkëshortin dhe pa fëmijët në Monte Carlo, një vend tejet luksoz dhe i mahnitshëm i botës dhe po ashtu në Saint Tropez të Francës.

View this post on Instagram

My ride or Die Everyday 💛 Cheers to us and all of you 🥂

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Por me kaq nuk kanë përfunduar udhëtimet e modeles, e cila rezidencën e ka në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Kësaj here, modelja ka publikuar imazhe nga një resort luksoz në Bodrum të Turqisë, ku po qëndron e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Sam Nazarian.

Ndërsa gjatë udhëtimit të saj në Ballkanin Perëndimor, modelja ka vizituar edhe Kosovën me qëllim që të ndihmonte familjet në nevojë.

Në një kronikë të realizuar nga Klan Kosova, ajo rrëfen një histori të dhimbshme me një grua të moshuar, dhe nuk i mbanë dot lotët!

Artikuj të ngjashëm