Nga Prizreni, Gena ka një gjë për t’ju thënë (FOTO)

By

Gena ka bërë një paralajmërim përmes një fotografie të fundit të postuar në llogarinë e tij në Instagram.

Nga qyteti i bukur i Prizrenit, këngëtari zbuloi për fansat e tij që kënga e re do të publikohet shumë shpejt.

Projekti mbanë titullin ‘Kijamet’ dhe është i shoqëruar me videoklip.

Sipas Genës, kënga është hit i ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm