Nga LA në Itali, Elvana Gjata shëmbëlltyrë e elegancës (FOTO)

By

Ajo po shëtitë botën sa në një vend në tjetrin.

Herë në Europë e herë në Shtetet e Bashkuara, ajo rrallë e përmallë shihet në Shqipëri.

Gjata po përpiqet të ndërtojë një karrierë ndërkombëtare dhe në qershor të këtij viti, debutoi me këngën në gjuhën angleze: “Forever is over”.

Pasi erdhi për pushime në Mesdhe, duke përshkuar me avion privat Greqinë e Shqipërinë, ajo u rikthye në Los Angeles për të vazhduar me angazhimet.

Por tani, ka shkelur sërish në Europë, duke vizituar Italinë nga ku ka publikuar një fotografi në të cilën është shëmbëlltyrë e elegancës. /Prive.al

Image

 

Artikuj të ngjashëm