Nga kush pranoi sot dhuratë Agnesa Vuthaj ?!

By

Bukuroshja Agnesa Vuthaj pak ditë më parë festoi ditëlindjen e saj të 30-të.

Në një ceremoni ku secili detaj ishte i rregulluar estetikisht me një shije të rafinuar, ky moment kaloi i paharrueshëm për të nën shoqërinë e miqve e familjarëve.

Por, dhuratat dhe befasitë nuk kanë filluar e as mbaruar atë ditë pasiqë Agnesa po vazhdon të surprizohet në atë që e quan ‘java e ditëlindjes’.

Sot, në adresën e saj ka mbërritur një buqetë shumë e bukur me lule dërgues i së cilës mësohet të jetë motra e saj që jeton në Zurich të Zvicrës,

Ndryshe, Agnesa që mbetet simbol i bukurisë, tashmë si një businessëoman po vazhdon të korr suksese në fushën ku vepron. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm