Nga jeta personale deri në profesionale – Si po e gjen 2020-ta reperin S4MM?

By

Në edicionin e fundit të PRIVE për vitin 2019, i ftuar në një intervistë ekskluzive ishte reperi nga Tetova, S4MM.

Që nga jeta personale nga ajo private ajo foli shumë hapur.

Për fejesën tashmë dhe kur planifikon të martohet me vajzën e quajtur Filis.

Ky vit i ri do të gjejë reperin ashtu si po lë edhe 2019-ën; me shumë projekte dhe muzikë për fansat e tij.

Se cka po sjell reperi në janar, me kë po bashkëpunon dhe cila projekte po i ruan në sirtar, zbulojini në videon e mposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm