Nga gjitha dhuratat dhe urimet, kjo ishte më e veçanta për Lumin (VIDEO)

By

Ditën e djeshme, reperi Lumi B festoi ditëlindjen.

Në adresë të reperit normalisht që erdhën shumë urime nga familjarë, miq e fansa mirëpo nga të gjithë një ka dominuar – ai i djalit të tij.

Ditën e sotme, Lumi ka shpërndarë një video në rrjetin social Instagram që shfaq të birin, Blinin me shokë e shoqe të çerdhës duke interpretuar këngën e ditëlindjes.

‘Dhurata dhe urimi me i mire per dit’lindje …Blini me shok dhe shoqe’ – është shprehur në postimin e bërë reperi. /prive.al

 

Dhurata dhe urimi me i mire per dit'lindje …Blini me shok dhe shoqe ❤️❤️❤️

A post shared by LumiB (@lumib) on

Artikuj të ngjashëm