Nga çfarë ka fobi Jeton Zogiani? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, këtë të shtunë iu ka përgjigjur aktori i njohur shqiptar, Jeton Zogiani.

A ka tradhtuar ndonjëherë, nga çfarë ka fobi, para kujt ndjehet i pafuqishëm, a do të pranonte ndonjë rol erotik dhe të tjera.

Pëgjigjet e këtyre por edhe shumë më tepër i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm