Nga Budva në një tjetër vend të Adriatikut, David Beckham e kemi shumë afër!

By

Familja e famshme britanike Beckham, nisi pushimet në bregdetin e bukur të Adriatikut në Europë.

Nga New Yorku ku po jetojnë së fundmi, futbollisti i famshëm David Beckham dhe gruaja e tij Victoria bashkë me fëmijët, zbarkuan ditë më parë në Budva të Malit të Zi për pushime.

Por nga aty, ata kanë vazhduar t’i shijojnë bukuritë e Adriatikut në Kroaci. Familja është fotografuar duke u relaksuar në plazh gjatë së Martës .

Ata kanë qëndruar gjatë tërë kohës bashkë dhe dukeshin plotësisht të relaksuar nën rrezet e diellit.

E sa i përket futbollistit, ai po tërhiqte vëmendjen me trupin e tij muzkoloz derisa veshur mbante një palë shorts sportive në ngjyrë të kaltër të errët. /Prive.al

Family matters: David and Victoria Beckham enjoyed a family holiday in Croatia with their brood on Tuesday (David pictured with Brooklyn and Cruz, left, as well as Romeo, right)   Family matters: David and Victoria Beckham enjoyed a family holiday in Croatia with their brood on Tuesday (David pictured with Brooklyn and Cruz, left, as well as Romeo, right)

Let's go! Tiring of sunbathing, the footballer was then seen taking his daughter Harper for a ride on a jet ski

Artikuj të ngjashëm