Netflix sjell 23 filma dhe seri për programin festiv të fundvitit

By

Gjiganti i transmetimit virtual, Netflix, ka njoftuar se për programin e sivjetmë festiv të fundvitit do t’i publikojë 23 filma dhe seri.

Festa do të nisë që nga 1 nëntori, me filmin The Claus Movie, një film familjar për një gjysh të sëmurë që merr për mision t’i shpëtojë Krishtlindjet me mbesën e tij që s’i ka për qejf festat.

Film tjetër festiv do të jetë ai i aktorëve të mirënjohur, Elizabeth Hurley, John Cleese dhe Kelsey Grammer, “Babai Krishtlindje është kthyer” e që del më 7 nëntor.

Artikuj të ngjashëm