Netflix: Lansohet pjesa e re e “365 Days”

By

The Next 365 Days është teorikisht pjesa e tretë dhe e fundit në trilogjinë 365. Krijuesja e serialit Blanka Lipińska ka shkruar vetëm tre libra për Massimo dhe Laura.

Megjithatë fansat e 365 Days mund të mbeten të pyesin nëse përfundimi i The Next 365 Days është qëllimisht i hapur për të krijuar një film të katërt.

“The Next 365 days” wshtw lansuar nw Netflix. Pasi e gjeti veten të përçarë mes bashkëshortit të saj, Massimo (Michele Morrone) dhe surferes së ëmbël Nacho (Simone Susinna), Laura (Anna-Maria Sieklucka) i mbetet një zgjedhje.

Gjëja e çuditshme për fundin e The Next 365 Days është se ne nuk e dimë se cilin djalë zgjedh ajo! Filmi përfundon me Massimo që pyet Laurën: “A je kthyer, vogëlushe?” dhe pastaj ajo nuk thotë asgjë! A do të qëndrojë ajo me bashkëshortin e saj të pashëm dhe të fuqishëm, shefin e mafias apo do të largohet nga situata stresuese dhe kontrolluese? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm