‘Home’, kënga e re e Bebe Rexhës: Çka fshihet pas këtij projekti?!

By

‘Meant to be’ është kënga e fundit që solli këngëtarja Bebe Rexha me Florida Georgia Line. Ky projekt vazhdon të jetë një super sukses për Rexhën e cila ka kryesuar top lista të rëndësishme në botë.

Por, repertorit të saj nesër i shtohet një tjetër videoklip. Është fjala për këngën ‘Home’ e cila vjen në bashkëpunim me Machine Gun Kelly dhe X Ambassadors.

This Thursday. New song. @machinegunkelly X @xambassadors X Me ??‍♀️

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on


Ky  produksion është kolonë zanore në filmin e Will Smith, ‘Bright’.

Albumi muzikor i këtij filmi tashmë është në shitje në të gjitha platformat online./Prive.al

Artikuj të ngjashëm