Nesër starton ‘NIN’ me Alaudin Hamitin

By

Skema programore e Klan Kosovës do të pasurohet me një program të ri.

Pas disa javëve të promove nën fashën së shpejti, ‘Ndrrimi i Natës’ me Alaudin Hamitin zyrtarisht starton nesër me fillim nga ora 21:40.

Lajmi është bërë i ditur nga Alaudini i cili në rrjetin social Snapchat ka zbuluar skenën e NIN.

Ky emision i karakterit argëtues/relaksues me formulë do jetë i ndarë në dy pjesë në të cilat do të shtjellohet aktualiteti në vend.

Pos të hënën, ‘Ndrrimi i Natës’ do ju shoqërojë edhe gjatë të marteve dhe të mërkureve në po të njejtin termin nga ora 21:40 në ekranin e Klan Kosova. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm