Nesër publikohet ‘Dashni’ nga Majki

By

Kënga e re nga Majki do të publikohet nesër. ‘Dashni’ është gati dhe sipas reperit, nesër do jetë i lançuar në orën 19:00 në Youtube.

Ky projekt pason suksesin absolut të reperit me këngën ”S’jena mo” që ishte ndër hitet më të mëdha të kësaj vere.

Siç raportoi Prive, kënga ka tekst të shkruar nga vetë Majki ndërsa instrumentali është realizuar nga Liberian Selimi kurse miksimi është bërë nga Irkenc Hyka.

Videoklipi është realizuar nga produksioni Entermedia. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm