Nesër nis ‘Sunny Hill Festival’, kur hapen dhe mbyllen dyert?

By

Numërimi prapa ka filluar për “Sunny Hill Festival”.

Festivali nis ditën e nesërme dhe ka njoftuar përmes faqes zyrtare në Instagram, se dyert hapën në orën 12:00 dhe mbyllen në ora 22:00.

“Ju lutemi ejani herët për të shmangur pritjet në radhë të gjata”, shkruhej në postimin e tyre në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by SUNNY HILL FESTIVAL (@sunnyhillfestival)

“Sunny Hill Festival” fillon nesër më 4 gusht dhe do të zgjasë deri më 7 gusht. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm